Beschermersavond 2018

Beschermersavond 2018

Dit evenement heeft reeds plaatsgevonden.

Datum: Op eigen gelegenheid
EM2 het rode gebouw
Suikerlaan 6, Groningen
Evenementen & Festivals
Er-op-uit
Maximum aantal inschrijvingen bereikt
Dit evenement heeft reeds plaatsgevonden.
Deel deze activiteit

Beschermersavond, speciaal voor jou!

Maak kennis met onze medewerkers en laat je informeren over o.a. de successen van 20 jaar natuurbeheer in het Westerkwartier, hoe de nieuwe dollarddijk het slibprobleem van Polder Breebaart oplost, behouden van Groninger Molens, hoe doen we dat, en kansen voor natuur inclusieve landbouw in Groningen.

 

Op 24 oktober ben je welkom tijdens onze Beschermersavond in EM2 (het rode gebouw) op voormalig Suikerunie terrein in Groningen, Suikerlaan 6, 9743 DA in Groningen. Om 19.30 uur staat de koffie klaar, we starten om 20.00 uur.

Programma

Molens in Groningen 

  • Behouden van Groninger Molens, hoe doen we dat?
    door Douwe van der Zee, medewerker erfgoed

Polder Breebaart – slib 

  • Hoe de nieuwe dollarddijk het slibprobleem van Polder Breebaart oplost
    door Rob Reintsema, kwartiermaker

Pauze

Natuurbeheer in het Westerkwartier  

  • 20 jaar natuurbeer
    door René Oosterhuis, natuurbeheerder

Kansen 

  • Kansen voor natuur inclusieve landbouw in Groningen
    door Marco Glastra, directeur

Routebeschrijving
Met de fiets

Volg vanuit het centrum het Hoendiep naar de McDonalds. Steek over en fiets achter het benzinestation langs en blijf het Hoendiep volgen totdat je bij de fietsbrug bent.
Aan de overkant van het water voorbij het grote gebouw en de fabriekspijp vind je de EM2. klik hier voor de kaart

Met de auto

De EM2 is gelegen aan de ring van Groningen.

Vanaf Julianaplein de ringweg (N 370) richting Zuidhorn en neem de 2e afslag “Hoendiep”. Onder aan de afslag de 2e afslag van de rotonde. Volg de borden EM2/Het Groninger Landschap.
Op het terrein van het voormalige Suikerunie doorrijden richting gebouw of fabriekspijp. De EM2 bevindt zich aan de linkerkant.

Let op: TomTom gebruikers worden verkeerd geleid, volg de borden EM2.

Openbaar vervoer

Buslijn 8 (stadsbus) of lijn 39 richting Surhuisterveen. Uitstappen bij halte: Hoendiep/Meubelboulevard. Ingang is dan bij Energieweg 10.
Er is bij de Energieweg 10 enkel een loop- en fietsbrug.

Parkeren

Parkeren is gratis!