Kom naar het Dollardfestival!

Op zondag 7 september aanstaande organiseren we het Dollardfestival in en rondom Bezoekerscentrum Dollard in Termunten.

Op zondag 7 september 2025 staat Bezoekerscentrum Dollard in Termunten volledig in het teken van natuur en plezier voor het hele gezin. Van 11.00 tot 17.00 uur organiseert Het Groninger Landschap het jaarlijkse Dollardfestival: een dag vol activiteiten waarbij kinderen spelenderwijs kennis maken met de natuur.

Wat kun je allemaal doen? Vang waterdiertjes, pluis braakballen uit, bouw een insectenhotel of bak je eigen brood boven een vuurtje. Ook buiten valt er van alles te ontdekken: spot vogels vanuit de vogelkijkhut, bekijk de zeehonden bij de kijkwand of ga als jonge onderzoeker aan de slag in het veldlaboratorium.

Het Dollardfestival is een laagdrempelige en gezellige manier om samen de natuur te beleven. Een ideaal dagje uit voor gezinnen met jonge kinderen!

Praktische informatie

Datum
| 7 september
Tijd | van 11:00 tot 17:00
Waar | Bezoekerscentrum Dollard, Dallingeweersterweg 30 in Termunten
Parkeren | Dit kan aan de Dallingeweersterwegweg. Er is parkeerbegeleiding aanwezig én er zijn huifkarren aanwezig die heen en weer rijden naar het bezoekerscentrum.
Aanmelden | De toegang is gratis, met uitzondering van een aantal activiteiten, hiervoor kan een stempelkaart worden aangeschaft in de winkel. Klik hieronder voor meer informatie en om je aan te melden.